Peygamber Efendimiz (S.A.V)'in Soy Kütüğündeki Mevcudiyeti

İmam İskender Ali MİHR Hazretleri'nin Soy Kütüğü İmam İskender Ali M İ H R 'in soykütüğü resmini bilgisayarınıza kaydetmek için lütfen sağ mouse tuşu ile tıklayıp HEDEFi KAYDET / SAVE TARG...
share on facebook  tweet  share on google  print  
cover: http://www.mihr.com/axd_h/gett.axd?f=ach%2fmihr%2fmihrV7%2fpublish%2fp726.jpg

Beklenen Mehdi O mu?

Peygamber Efendimiz (S.A.V)'in Soy Kütüğündeki Mevcudiyeti

İmam İskender Ali MİHR Hazretleri'nin Soy Kütüğü

 


 İmam İskender Ali M İ H R 'in soykütüğü resmini bilgisayarınıza kaydetmek için lütfen sağ mouse tuşu ile tıklayıp HEDEFi KAYDET / SAVE TARGET AS seçeneğini seçiniz.

Yüksek çözünürlükteki dosya için lütfen sağ mouse tuşu ile tıklayınız ve HEDEFİ KAYDET / SAVE TARGET AS seçeneğini seçiniz.

(*) Dosya boyutu 6.8 MB'dir.

LİNK-1: Sıkıştırılmış dosya (zip dosyası) olarak indir
LİNK-2: JPG dosya olarak indir

SON SÖZ

Yukarıda verilen yedi benzersiz işaret, MEHDİ (A.S)’ın kimliğini ortaya koyacak en önemli özelliklerdir. Hidayeti anlatan yüzlerce kitabı araştırdıktan sonra insanlar göreceklerdir ki; hidayet aslından tamamen koparılmıştır. Ve İslâm, 14 asırda hurafelerden oluşan bir dîn haline getirilmiştir. Bununla birlikte kurtuluşa müteallik bütün hedef emirler unutturulmuş, İslâm’dan geriye sadece bir harabe bırakılmıştır.

Günümüz İslâm tatbikatında hiç kimsenin ehemmiyet vermediği, dahası üzerine gitmekten ve doğruları araştırmaktan kaçındığı bütün bu hayatî öneme haiz hakikatler, ahir zamanın son halkasında, MEHDİ RESÛL’le aslî hüviyetine kavuşturulacaktır. MEHDİ ( A.S)’ı tanımak ve bilmek isteyenlerin bu minval üzere, bir ilmî derya ile karşılaşması kaçınılmazdır. O MEHDİ (A.S) ki; Allah’ın ilmini ketmedenlerce türlü iftiralara ve saldırılara uğrayacak, buna rağmen durdurak bilmeden hakikatleri anlatmaya devam edecektir. Öyleyse asrın insanı bilmelidir ki; MEHDİ (A.S)’ın kimliği konusundaki kriterler, kulaktan kulağa dolaşan uydurma sözler değil , Kur’ân-ı Kerim’deki delillerdir.

Kaynaklar: Hayrettin Gümüşel-Bek lenen Mehdi, Kit ab-ül Burhan Fi A lamet-il Mehdiyy-il Ahir Zaman, www.harunyahya.org, www.hazretimehdi.com, www.harunyahya.com, www.ahir zaman.net, Şerif Muhammed b. Resul Berazenci Medeni, el-işae, Mehdilik ve İmam Mehdi, Mehdi Ve Altınçağ; İslâm Ahlâkı, Fazıl Nimet-Bid’atler, Hasan Baran-Hidayet Çağı.