Haber Bülteni (Haber Zinciri)

Haber Zinciri Sitesini Kullanma Hakkında 1. Bu siteye girebilen herkes FORUM ve MESAJ kısımlarına şahsen özel veya genel mesaj yazabilir. FORUM’un MESAJ’dan farkı, FORUM da diğer üyelerimizden ver...
share on facebook  tweet  share on google  print  

Haber Bülteni (Haber Zinciri)

Haber Zinciri Sitesini Kullanma Hakkında

1. Bu siteye girebilen herkes FORUM ve MESAJ kısımlarına şahsen özel veya genel mesaj yazabilir. FORUM’un MESAJ’dan farkı, FORUM da diğer üyelerimizden verilen mesaja cevap ve yorum alınabilinmesidir.

2. HABER ve DUYURU: Haber ve Duyuru girme bu etapta editör kanalıyla (soldaki seçeneklerden veya braksoy@yahoo.com adresine yazılmak suretiyle) tek elden yapılacaktır.

a. Haberler editöre ulaştıktan sonra 1 (bir) gün içinde web sitemizde yayınlanacaktır. Daha acil olanlar için editörün GSM telefonuna not düşmek gerekmektedir.

b. Vakfımızı ilgilendiren konular Efendi Hazretleri ile mutabakattan sonra editöre gönderilecektir. Bu mailin bir cc. kopyası da Efendi Hazretleri’ne gönderilecektir.

c. Bölgeleri ilgilendiren konular Bölge Başkanı ile mutabakattan sonra editöre gönderilecektir. Bu mailin bir cc. kopyası da Bölge Başkanı’na gönderilecektir.

3. Bu kurallar, haber trafiği elverdiğince ve istenilen çalışma disiplinine ulaştıkça gözden geçirilecektir. Hedef ve politikamız, Web Sitemizin kullanımını mümkün olduğu kadar pratik ve kolay hale getirerek yaygınlaştırmaktır.